logo
ProfiCook je značka nabízející vysoce kvalitní kuchyňské spotřebiče.

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Sledujte nás na sociálních sítích.

Chcete zakoupit některý z produktů ProfiCook? Přejděte do e-shopu kliknutím na tlačítko níže.

ProfiCook – SM 1103 – Profi mixér + smoothie maker

ProfiCook / ProfiCook – SM 1103 – Profi mixér + smoothie maker

ProfiCook – SM 1103 – Profi mixér + smoothie maker

Profesionální mixér a smoothie maker SM 1103 je ideální pro rychlou přípravu zdravých nápojů, jako je například čerstvá zeleninová nebo ovocná šťáva.. Vhodný je také na přípravu veganských receptů.

 

Model SM 1103 je vybaven motorem o výkonu 2000 W s rozsahem otáček od 4000 až do 32000 otáček za minutu, které lze snadno nastavit ovládacím kolečkem. Pro jednoduchou obsluhu je mixér vybaven 3 podsvícenými tlačítky: pulzní funkce, drcení ledu a mixovací funkce.

 

Odnímatelná extra velká mísicí nádoba má objem 2 litry, neobsahuje BPA a je vybavena soft-touch rukojetí. Ve víku je plnicí otvor o průměru cca 5 cm. Kryt plnicího otvoru lze použít jako odměrka (cca 60 ml).

 

O sekání se stará robustní 6břitvý, speciálně vytvarovaný nůž vyrobený z nerezové oceli. Díky pogumovaným nohám má mixér výbornou stabilitu. Součástí balení je i pěchovač o délce 25 cm, který slouží k jednoduššímu naplnění mísicí misky. Dále v balení naleznete zajímavé tipy na recepty.

 

Omlouváme se, ale tento produkt již není možné zakoupit. Nahradili jsme ho novějšími modely, které naleznete zde na oficiálních stránkách nebo v nabídce mixérů na oficiálním e-shopu ProfiCook.