O značce ProfiCook

znacky

Značka ProfiCook spadá do skupiny Clatronic Group, která byla založena v ruce 1982. Do této skupiny dále patří značky jako Clatronic, AEG, Bomann a ProfiCare. Celkově se pod těmito značkami vyrábí přes 1100 různých produktů ve více jak 1600 variantách. Samotná značka ProfiCook byla založena v roce 2011.

Kuchyňské spotřebiče ProfiCook se mohou pyšnit robustním zpracováním a propracovaným designem. Celkově se pod touto značkou vyrábí přes 150 produktů, mezi které patří kávovary, zahradní i kuchyňské grily, toastery, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice a spoustu dalších. Jednoduše si touto značkou můžete vybavit téměř celou kuchyň.

Všechny produkty, které ProfiCook poskytuje k prodeji, jsou vyráběny s důrazem na maximální životnost produktu a praktičnost použití. To však neznamená, že design je až na druhém místě. I na designu si vývojáři dávají záležet a kombinují tak výrobky s atraktivním designem společně s praktickým použitím a dlouhou životností.

A než se výrobky dostanou k Vám, našim zákazníkům, projdou si celou řadou testování, zkoušení a vylepšování. Hlavní sklad máme v Německu, a tak většinu produktů skladujeme tam. Ve skladu jsou produkty ProfiCook společně s produkty od značek Clatronic, Bomann a ProfiCare.

ptaci-perspektiva-clatronic-group

Nevíte si rady s výběrem?

Protože chceme, abyste se zakoupenými produkty byli maximálně spokojeni, snažíme se vám ještě před uskutečněním nákupu poradit. Pokud si nejste jisti, který výrobek je pro Vás vhodný, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře. Rádi Vám poradíme.

Kontaktní formulář

    Jméno

    E-mail

    Zpráva