logo
ProfiCook je značka nabízející vysoce kvalitní kuchyňské spotřebiče.

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Sledujte nás na sociálních sítích.

Chcete zakoupit některý z produktů ProfiCook? Přejděte do e-shopu kliknutím na tlačítko níže.

 

O ProfiCook

clatronic-group

Clatronic Group

Značka ProfiCook spadá do skupiny Clatronic Group, která byla založena v ruce 1982. Do této skupiny dále patří značky jako Clatronic, AEG, Bomann a ProfiCare. Celkově se pod těmito značkami vyrábí přes 1100 různých produktů ve více jak 1600 variantách. Samotná značka ProfiCook byla založena v roce 2011.

Kuchyňské spotřebiče
ProfiCook

Kuchyňské spotřebiče ProfiCook se mohou pyšnit robustním zpracováním a propracovaným designem. Celkově se pod touto značkou vyrábí přes 150 produktů, mezi které patří kávovary, zahradní i kuchyňské grily, toastery, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice a spoustu dalších. Jednoduše si touto značkou můžete vybavit téměř celou kuchyň.

Přejít do e-shopu
Clatronic-logisticke-centrum

Logistické centrum o rozloze 100000 m2

Zboží je skladováno v logistickém centru o rozloze více než 100 000 m čtverečních. Produkty značek Clatronic, AEG, Bomann, ProfiCook a ProfiCare se dodávají do všech národních i mezinárodních řetězců a e-shopů.

Nevíte si rady s výběrem?

Protože chceme, abyste se zakoupenými produkty byli maximálně spokojeni, snažíme se vám ještě před uskutečněním nákupu poradit. Pokud si nejste jisti, který výrobek je pro Vás vhodný, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře. Rádi Vám poradíme.
Kontaktovat

Kontaktujte nás